červen 2018

Přidán nový případ z praxe! 


únor 2018

Emir - další malý zázrak Dornovy metody. 


prosinec 2017

Nevíte, čím originálním obdarovat pejskomila ve svém okolí, případně svého čtyřnohého přítele? Nadělte pod stromeček vitalitu a radost z pohybu v podobě dárkového poukazu na Dornovu metodu! V naší ordinaci Vám rádi vystavíme poukázku na libovolný počet ošetření! Při poukázce na 3 a více ošetření poskytujeme kupujícímu slevu 10% z celkové ceny!! Nepropásněte tuto šanci a udělejte tak radost nejen svému psovi, ale i jeho majiteli! 


listopad 2017

V sekci Naši pacienti naleznete nový článek o Belle, fence bearded kolie! Přejeme příjemné čtení! 


květen 2017

V sekci Naši pacienti přibylo krátké povídání o Arance, fence bostonského teriéra, kterou trápí vrozená deformace páteře!


18. 1. 2017

I v novém roce stále dornujeme. 

 

V sekci Naši pacienti si můžete přečíst další článek z naší ordinace. Tentokrát o tom, co se stane, když pes v plné rychlosti narazí do překážky. Přejeme příjemné čtení! 


17. 10. 2016

Copak asi trápilo kříženku Nellynku? Dnes přidán nový případ z praxe! 


3. 10. 2016

A je to tu! V sekci Naši pacienti naleznete nové případy z praxe! 


28. 6. 2016

I přes delší pauzu v přidávání příspěvků nezahálíme! V sekci Naši pacienti naleznete další dva případy, při kterých Dornova metoda pomohla na jedničku - nejen Aisha, ale i štěňátko je důkazem toho, že pravidelné návštěvy "dornovky" se prostě vyplácí.


Nové zajímavé případy z praxe

V sekci "naši pacienti" najdete nové pacienty, které jsme ošetřovali Dornovou metodou. Jezevčíka Lesana trápily bolavá záda, u několika psíků plemene velškorgi jsme prováděli léčebné i preventivní ošetření a  fenku Sofinku jsme navraceli po porodu do kondice. Podívejte se, zda je Dornova metoda vhodná i pro vašeho pejska!


DIGITÁLNÍ RTG v ordinaci Brno i Tišnov

Ošetření Dornovou metodou potřebujeme v některých případech doplnit rtg vyšetřením, které nám pomůže ve správné diagnostice a následné terapii. V obou našich veterinárních ordinacích , v Brně na Ferrerové ulici i v Tišnově , máme v současné době kvalitní digitální rtg přístroj.  Máme tedy možnost dle potřeby provést na jednom místě Dornovu metodu i rtg vyšetření. Pokud to není nezbytně nutné , provádím rtg snímky bez narkozy, aby pejsci byli co nejméně zatěžováni. Na rtg a Dornovu metodu je potřeba se předem objednat.


15. 7. 2015

Přidali jsme naše nové pacienty


23. 6. 2015

Zúčastnila jsem se jako asistent pracovního semináře Dornovy metody na VFU v Brně. Lektorka Andrea Dunová ošetřila také naše dva pacienty pozvané z ordinace Sanovet v Brně-fenku Honey a kocourka Ríšu.


7. 6. 2015

V neděli 7. 6. 2015 jsem přednášela o Dornově metodě účastníkům akce v Herolticích, kterou pořádalo sdružení Russell-rescue. Majtelé převážně jack russell teriérů zachráněných ze špatných podmínek, z množíren apod. Přednáška měla velký úspěch a na jednom vzorově ošetřeném pejskovi s vytočenýma nožkama byl patrný okamžitý efekt.


1. 11. 2014

Do rubriky Naši pacienti jsme přidali další případy z naší praxe. Nabízíme také Dornovu metodu pro kočky! Vhodná zejména pro poúrazové stavy, rekonvalescence apod.


26. 9. 2014

Naše stránky nově také na Facebooku!


9. 6. 2014

Spustila jsem nové webové stránky zaměřené na Dornovu metodu pro psy v Brně, Tišnově a okolí. Autorem www je Lucie Skopalová (fotografie - grafika - tvorba www).
DORNOVA METODA PRO PSY
MVDr. Jolana Kaplanová, Ferrerova 9, Brno Černovice
tel.: 603 908 094, e-mail: sanovet@seznam.cz
www.psidornovametoda.cz

design by lucieskopalova.com